Skip to content

O Nas

W odpowiedzi na rosnące i coraz częściej zgłaszane oczekiwania naszych Klientów, Kancelaria wyspecjalizowała się w prowadzeniu spraw sądowych przeciwko bankom dotyczących umów kredytowych powiązanych z kursem waluty obcej, w tym zwłaszcza o tzw. kredyty frankowe. Zajmujemy się zarówno umowami indeksowanymi, jak i denominowanymi.
Reprezentujemy Klientów w sprawach o ustalenie nieważności umowy, o zwrot nadpłat jakie powstały w wyniku stosowania przez banki niedozwolonych zapisów. Wreszcie w sprawach o tzw. odfrankowienie, czyli przewalutowanie kredytu udzielonego we frankach szwajcarskich.
O Kancelarii Kredyty Frankowe

Poznaj nas

mateusz-romowicz-color

Mateusz Romowicz

Radca Prawny

Tel: +48 504 280 737

karol_chabowski-color

Karol Chabowski

Adwokat

Tel: +48 58 350 59 93

Wszystko to powoduje, że jako Kancelaria walczymy z nieuczciwością instytucji finansowych w stosunku do Konsumentów. Działamy na rzecz osób poszkodowanych przez instytucje finansowe, świadcząc rzetelną pomoc prawną dla frankowiczów.

W swojej pracy stawiamy na pełen profesjonalizm, skuteczność, bardzo dobrą organizację pracy oraz zaangażowanie. Nadto na uczciwe podejście do Klienta.

Zatem jeśli zamierzasz walczyć o odfrankowienie kredytu lub po prostu unieważnić kredyt we frankach, skontaktuj się z nami.