Skip to content

Kancelaria frankowa Gdańsk

Zaciągnąłeś kredyt we frankach? Nasza Kancelaria Gdańsk pomoże rozwiązać Twoje problemy związane z umową kredytową z bankiem. Zajmujemy się całą sprawą, zaczynając od wnikliwej analizy umowy i wyłapaniu wszystkich klauzuli, które zostały spisane wbrew prawu. Wnosimy następnie pozew do sądu w imieniu Klientów, którzy postanowili odzyskać nie tylko swoje pieniądze, ale i prawa. Staramy się prowadzić negocjacje przedsądowe, a jeśli one nie przyniosą stosownego skutku, wtedy wnosimy pozew do sądu w imieniu Klienta. Podczas rozpraw również go reprezentujemy z pełnym profesjonalizmem. Zapraszamy zatem serdecznie do współpracy wszystkich na terenie Gdańska, którzy chcą uporać się z problemem frankowicza. 

Kredyt we frankach – jak uporać się ze związanymi z nim problemami?

Kancelaria Prawna dla frankowiczów Gdańsk to miejsce, gdzie można liczyć na fachową pomoc ze strony naszych adwokatów przy procesach sądowych. Podejmując z nami współpracę, już na początku szacujemy korzyści, które można zyskać po wygranej sprawie z bankiem. Zdajemy bowiem sobie sprawę, że umowy kredytowe zawierają często  sporo nieprawidłowości, dlatego to od jej niezwykle wnikliwej analizy zaczynamy cały proces. 

Raty, które dotychczas były spłacane, zapewne wynosiły znacznie więcej, niż powinny. Dlatego po korzystnym wyroku wszystkie nadpłaty zostaną zwrócone naszemu klientowi. Kancelaria Frankowa Gdańsk przygotowuje niezbędne dokumenty i wnioski o unieważnienie kredytu we frankach. Wtedy jej stan będzie taki, jakby nigdy nie została zawarta. 

Jakie korzyści wynikają z pomocy dla frankowiczów w Gdańsku ze strony adwokata?

Prawna pomoc frankowiczom ze strony adwokata to szansa na zakończenie sporu z bankiem, z którym została zawarta umowa kredytowa. Unieważnienie umowy to jedna z najważniejszych potencjalnych korzyści, jakie wynikają z wszczętego procesu przeciwko bankom. Frankowicze Gdańsk mogą liczyć także na usunięcie hipoteki z nieruchomości oraz na odzyskanie pełnej swobody przy jej dysponowaniu po zapadnięciu pozytywnego wyroku. 

Niezależnie od tego, czy kredyt frankowy wynika z umowy indeksowanej, czy denominowanej, zawsze dobieramy indywidualny proces do rozwiązania problemu. Działamy szybko i sprawnie, zdając sobie sprawę, jak cała sytuacja negatywnie wpływa na naszego klienta, jego rodzinę i jego  kondycję finansową. Oczywiście korzyścią może okazać się także samo przewalutowanie kredytu, które już zapewni  duże zyski w perspektywie czasu. Zapraszamy zatem serdecznie do współpracy każdego, kto chce raz na zawsze uporać się z problemami dotyczącymi kredytu we frankach.

 

Sprawdź:

Zatem jeśli zamierzasz walczyć o odfrankowienie kredytu lub po prostu unieważnić kredyt we frankach, skontaktuj się z nami.