Skip to content

Kancelaria frankowa Trójmiasto

Frankowicze Trójmiasto – tak określa się osoby znad morza, które potrzebują prawnej pomocy przy sporach z bankami odnośnie umów o kredyt w obcej walucie. Jako Kancelaria Prawna dla Frankowiczów Trójmiasto staramy się pomóc każdemu, kto od lat zmaga się z nieustającymi ponagleniami ze strony banków o spłatę hipoteki na podstawie nieważnych  umów. Analizujemy podpisane dokumenty w indywidualny sposób – zależnie od konkretnej sytuacji. Pomoc frankowiczom Trójmiasto to także kwestia reprezentacji Klientów przed sądem. Na ten czas składamy także wniosek o wstrzymanie płatności rat. Natomiast podczas toczenia się procesu sądowego przeliczamy kredyt na polską walutę oraz sumujemy wszystkie straty, które poniósł nasz klient w wyniku płacenia zbyt wysokich kwot. Zatem jeśli i Ty potrzebujesz pomocy adwokata, serdecznie zapraszamy do współpracy. 

Kredyt frankowy – jak unieważnić umowy frankowe z banku z pomocą adwokata z kancelarii w Trójmieście?

Kredyty frankowe Trójmiasto to zmora każdego, kto w przeszłości podpisał niefortunną umowę z bankiem w walucie franka szwajcarskiego. Jako specjaliści w tym zakresie, staramy się odciążyć poszkodowanych oraz pomóc im w unieważnieniu danej umowy kredytowej. Po dogłębnym przeanalizowaniu dokumentów wyłapujemy każdą klauzulę, która została w nich spisana przez bank w sposób niezgodny z prawem. Niezależnie od tego zaś, czy umowa ma formę indeksowaną, czy denominowaną, wyliczamy wielkość roszczenia i rekompensaty, jaką może uzyskać Klient wyniku pozytywnego rozpatrzenia sprawy. 

Korzyści, jakie wynikają z pomocy prawnej dla frankowiczów po analizie umowy kredytowej przez Kancelarię Frankową w Trójmieście

Pomoc Frankowiczom Trójmiasto niesie dużo korzystnych aspektów. Pozytywny wyrok oznacza bowiem między innymi usunięcie hipoteki z nieruchomości oraz przekazanie jej do pełnej dyspozycji naszym klientom. Pozew sądowy może zaś unieważnić umowę, a tym samym zatrzymać spłacanie rat w obcej walucie. Doskonale wiemy, jak bardzo stresujące i męczące są sprawy frankowiczów, dlatego zawsze działamy szybko i sprawnie z korzyścią dla Klienta. Dlatego też „odfrankowienie” to duża ulga dla osób, które od lat zmagają się z wysokimi ratami za mieszkanie, dom lub inną nieruchomość. 

Sporym plusem wynikającym z prowadzenia postępowania sądowego przeciwko bankom jest przewalutowanie kredytu. Korzystny wyrok to także zaprzestanie pojawiania się egzekucji długu, gróźb utraty mieszkania czy domu. Zapraszamy zatem serdecznie do współpracy wszystkich kredytobiorców, którzy zawarli kredyt we frankach, a teraz mają niestety problemy finansowe, aby go spłacić ze względu na błędy banków. 

 

Sprawdź:

Zatem jeśli zamierzasz walczyć o odfrankowienie kredytu lub po prostu unieważnić kredyt we frankach, skontaktuj się z nami.