Skip to content

Kancelaria frankowa Gdynia

Wziąłeś kredyt we frankach? Kancelaria Gdynia pomoże Ci uporać się ze wszystkimi problemami z bankiem, które stanęły na drodze do jego spłacenia. Przygotowujemy wnioski i dokumenty, które są niezbędne do unieważnienia umowy kredytowej we frankach oraz odzyskania nadpłat. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, dlatego zapraszamy do współpracy. Na pierwszym spotkaniu staramy się oszacować wszelkie korzyści, które nasz Klient zyska po korzystnym wyroku w sądzie. Oczywiście jako Kancelaria Frankowa Gdynia reprezentujemy Klienta na rozprawach sądowych, niezależnie, od strony która złożyła pozew. Prowadzimy sprawy umów kredytów indeksowanych oraz denominowanych większości banków w Polsce. 

Pomoc ze strony adwokata z kancelarii prawnej dla frankowiczów w Gdyni

Kancelaria Prawna dla frankowiczów Gdynia to miejsce, gdzie każdy, kto kiedyś podpisał niefortunną umowę z bankiem o kredyt hipoteczny we frankach, znajdzie profesjonalną pomoc prawną. Na samym początku wnikliwie analizujemy umowę i wyszukujemy oraz usuwamy wszystkie klauzule, które zostały zawarte niezgodnie z obowiązującym prawem oraz na niekorzyść Klientów. Naszym celem jest, za zgodą Klienta, pełne unieważnienie kredytu we frankach oraz odzyskanie dla niego wszystkich nadpłaconych kwot.

Bazujemy przy tym nie tylko na aktualnej sytuacji finansowej, ale także tej z przeszłości, przeliczając wszystkie raty od początku trwania umowy. W wyniku czego może okazać się, że nadpłacone zostało kilkanaście rat, a co przyniesie naszym Klientom spore korzyści finansowe na przyszłość. Oczywiście wraz z rozpoczęciem współpracy składamy także wniosek o wstrzymanie płatności rat

Korzyści, jakie zyskasz dzięki pomocy frankowiczom z Gdyni ze strony prawników

Frankowicze Gdynia mogą liczyć na fachową pomoc na każdym etapie procesu sądowego, jaki został wszczęty przeciwko bankom. Kredyt frankowy przysparza wiele problemów i od lat wielu kredytobiorców nie może osiągnąć porozumienia z drugą stroną. Ponadto comiesięczne wysokie raty oraz nieustanne próby egzekucji ze strony banków są bardzo stresujące, dlatego nie warto zwlekać z sięgnięciem po pomoc prawną. 

Obca waluta, jaką jest frank szwajcarski, cały czas utrzymuje się na wysokim poziomie wartości, przez co nie ma pozytywnych prognoz na zmniejszenie się rat za hipotekę. Tymczasem wskutek korzystnego wyroku nasz Klient może liczyć na jej wykreślenie i odzyskanie swobody w dysponowaniu mieszkaniem lub domem. Kredyty frankowe Gdynia to nasza specjalność, dlatego serdecznie zapraszamy do współpracy każdego, kto chce raz na zawsze rozwiązać swoje problemy.

Sprawdź:

Zatem jeśli zamierzasz walczyć o odfrankowienie kredytu lub po prostu unieważnić kredyt we frankach, skontaktuj się z nami.